Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Guraziu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Afrim Guraziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 10 Tetor 2020, Afrim Guraziu publikon videoklipin "Loti Mergimtarit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meli Popovci

Vedat Gashi

Shaip Sherifi

Jeton Rrudhani

Visar Hajrullaga

Bashkimi

Leon Sejdiu

Berat Ibrahimi

Adem Tahiri

Urim Gashi

Tags: Afrim Guraziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet