Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muqiçi Përsëri Baba?!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
[16-01-2016]
Këngëtari Afrim Muqiqi këtë vit pritet që të bëhet sërish baba, kjo pasi bashkshortja e tij, këngëtarja e njohur Halime Mani është shtatëzënë për herë të dytë.

Lajmi është bërë i ditur nga fotot e Halimes që qarkullojnë në rrjetet sociale ku shihet Halimja me barkun e fryer.

Ai është gjithashtu baba i 4 fëmijëve të tjerë, 3 nga martesa e parë dhe i një fëmije tjetër nga martesa e tij e dytë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet