Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Sa Te Deshta Une Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Lot nga syri me pikon,
zemra më vajton,
i vetmuar tash kam mbet,
jetoj ne ket jet.

i ndam zemrat ne rini
kemi mbet pa dashuri
sa te deshta une ty.
edhe pse un pran ste kam
vetem ty zemra te don
e kur ste harron

i ndam zemrat ne rini
kemi mbet pa dashuri
sa te deshta une ty.
edhe pse un pran ste kam
vetem ty zemra te don
e kur ste harron
loti nuk me pushon.

lot nga syri me pikon,
per ty kur mendoj,
dashuria kur me shkoj
zemren ma lendoj

ti mendon i lumtur jam
po pa ty un shpres nuk kam
i vetmuar pse mke lan
ti mendon por mendon kot
se i lumtur jam nket bot
shum po vuaj sot

ti mendon i lumtur jam
po pa ty un shpres nuk kam
i vetmuar pse mke lan
ti mendon por mendon kot
se i lumtur jam nket bot
shum po vuaj sot
ooooooo lotet si thaj dooot!!!!!


Ky tekst u dërgua nga Marigona

Afrim Muciqi - Sa Te Deshta Une Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Deshta Une Ty".
3. Video është e këngës "Sa Te Deshta Une Ty", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0