Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - E Mallkuar Qoft Dita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

e mallkuar e mallkuar te qoft dita kur u pam,te mallkuar te mallkuar qofshin ata qe na ndan x2

heeej heeej heeej

ref:
ne ket nat un po kendoj zemren time e ngushlloj,ti moj nan moj bon gajret,vash do t'gjej moj mos ki dert x2

e mallkuar e mallkuar ra prej qiellit ajo dit,te mallkuar te mallkuar ishin ata qe t'kan rrit

ref:
ne ket nat un po kendoj zemren time e ngushlloj,hajt moj nan moj bon gajret,vajz do t'gjej moj mos ki dert x4


Ky tekst u dërgua nga  rrushja

Afrim Muciqi - E Mallkuar Qoft Dita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkuar Qoft Dita".
3. Video është e këngës "E Mallkuar Qoft Dita", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0