A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Afrim Muciqi - Çka Ka Kurbetqari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2017

2017-08-27T10:36:41

Janana janaaneee janane jananae janaanee

Qka ka gurbetqari nan o qe osht merzite
Qka ka gurbetqari nan o qe osht merzite
E ka marr malli o hajde o my kthy ne shpiee
E ka marr malli o hajde o mu kthy ne shpieeee

Nau ka merzit djali oj nan,ma ka zan dashniaa
Nau ka merzit djali oj nan,ma ka zan dashniaa
O prej merzis o hajde ma ka zan rakia
o prej merzis moj hajde ma ka zan rakia

Qka ka gurbetqari nan qe nuk flet me gojeee
QKA KA GURBETQARI NAN QE NUK FLET ME GOJEE
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nkosov eee
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nkosoveeee

Qka gurbetqari nan o qe osht merzite
Qka gurbetqari nan o qe osht merzite
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nprishtin ee
E ka marr malli moj hajde o mu kthy nprishtin ee


Ky tekst u dërgua nga Leotrim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019