Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Luje Luje Belin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I

2X
E TY TKA NANA QIKE MOJ PER HASRET
BUKUROSHE RRITU SA MA SHPEJT

LUJE, LUJE BELIN O BELIN E HOLLE
NKAME NAJ QOFE SONTE SHKUPIN ME TETOV E
LUJE, LUJE BELIN MORI LULJA VERES
LUJE BANJA QEFIN JALLA TAN PRESHEVES

II

2X
TKA RRIT BABA QIKE PER HASRET
LOJA JOTE SA PASKA LEZET

LUJE LUJE BELIN EDHE LUJMA DOREN
NKAM NAJ QOFE SONTE EDHE KUMANOVEN
LUJE LUJE BELIN JELEKUN PREJ ARIT
BANJA QEFIN SONTE EDHE GOSTIVARIT

II

KALLE KALLE ,KALLE
EDHE QITJA TIMIN
NKAM NAJ QOVE QIK
JALLA KREJT ULQININNuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Luje Luje Belin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Luje Belin".
3. Video është e këngës "Luje Luje Belin", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0