Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi - E Mos Tu Pift Rakia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Mos t’u pift rakia e kuqe
Ti moj jarnane, o sa e bukur je x2

I kam dy shishe me raki
O hajde sot e, ne të dy me i pi x2

Mos t’u pift rakia e bardh e
Ti moj vajz e re, o sa e bukur je

I kam dy molla e pa kafshu
O sonte ti fal ty, moj ty moj që të du

Mos t’u pift rakia e kuqe
Ti moj jarnane, o sa e bukur je


Ky tekst u dërgua nga Fitimi

Afrim Muçiqi - E Mos Tu Pift Rakia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mos Tu Pift Rakia".
3. Video është e këngës "E Mos Tu Pift Rakia", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0