Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muçiqi & Engjëllusha Salihu - Po Ta Boj Hallall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ta Boj Hallall".
3. Video është e këngës "Po Ta Boj Hallall", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Engjëllusha Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muçiqi & Engjëllusha Salihu - Po Ta Boj Hallall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Shyhrete Behluli

Teksti:

Gold AG

Orkestrimi:

Miti Geci

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Engjëllusha Salihu

23/05/2020

2020-05-23T14:08:45+00:00[Engjëllusha]
Sa vështirë e pata
me ta thanë atë fjalë
Kur të thash oh babë
„E kam gjetë nji djalë“

[Afrim]
Unë të perqafova
e pash me kismet
Me lot n’sy ta thash nij fjalë
„Paske me m’lanë vetë“

[Engjëllusha & Afrim]
Bab, oh bab, dashnija e kësaj botë
Unë po bohem nuse, po jam e vogla e jotë
Bij, oj bij, nusa ma e bukur
Të uroj nga zemra, paq jetën e lumtur

[Engjëllusha]
Me mësove me ec
me hanger, me pij
Syt e tu edhe sonte
dua t’ndjehem fëmij

[Afrim]
Po e kujtoj kohen
Kur e vogel ishe
Kur mbeshtetjen me të madhë
ti tek unë e kishe

[Engjëllusha & Afrim]
Bab, oh bab, dashnija e kësaj botë
Unë po bohem nuse, po jam e vogla e jotë
Bij, oj bij, nusa ma e bukur
Të uroj nga zemra, paq jetën e lumtur

Erdhë koha me u nda, oh ma i bukri emër
Oh ta boj hallall, me shpirt e me zemër

[Afrim]
Oh ta boj hallall më shpirt e me zemër


Ky tekst u dërgua nga A.M LyricsKartolina (2)

1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet