Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Afrim Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Afrim Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Baksi

Amir Rexhepi

Mel Duraku

Vesel Kryeziu

Kujta

Cali Arifi

Hakif Krasniqi

Durim Domnaku

Nefail Ibrahimi

Skenda

Tags: Afrim Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet