Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afrore Halili

Tags: Afrore Halili

  Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Afrore Halili është një poete jo shumë e njohur. Poezi ka fillu të shkruan qe nga femijerija por nga viti 2011. filloj të i bën publike në channel të saj zyrtar në youtube. Pastaj filloj bashkpunimi me grupin Llapjan "ToQKaT" në vitin 2012 me kengen "Larg teje". Pas kësaj vazhduan bashkpunimet më njerin nga kengetaret e grupit "Toqkat" (Ligji i KadiriT) me këngët "Kujtimet" dhe "Ta takoj". Kënga e fundit e shkruar nga Afrore është prap e kënduar nga ToQKaT dhe quhet "Na ndan" në vitin 2014....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Afrore Halili ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
teksteshqip.com © 2007 - 2017