Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aga Sound - Stilin (Feat. Edita Sopjani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ref:
Stilin ti qe e ki
mua me ben te jem me tyy
e din dhe tii e din dhe ti bejjbii
AGA SOUND:
stilin nice sa her qe daL jashtt
un weshna gjon jo nuk ngusht
kom qef ice qe bon bling bling
kom qef kur lekt win e bojn qing qing
un boi show ti ski qa me bouu
2ont jo mamir play Lo
don me kOpju po nuk bonn joo
donn mu anku po nuk bon joo
stiLin n'club qa me bo tash e di
qe jon weq ja boi wetitt rrafsh tash
ndash prano ndash ndash xhelozo
ndash bohu qe se din po mir e din un qa thash

REF:
Stilin ti qe e ki
mua me ben te jem me tyy
e din dhe tii e din dhe ti bejjbii

AGA sound 2:
stilin chill e kom weq per ty BEJBE
you like is e bon kreit CRAZY
skom faj se qashtu jom wet
qado qe bojj per ty O PERFEKT
Dance qa bojj un e boj me stil
io qe munohna po qeshtu jom rill
mwien keq ti munohesh po kot
un e kom gjith ti e ki weq sot
stilin origjinal edhe jena shum tqart
saher jena ktuu kreit syt ka na
na na krejt syt ka na
AGA SOUND what?

REF:
Stilin ti qe e ki
mua me ben te jem me tyy
e din dhe tii e din dhe ti bejjbii 2x

Ref:
stilin ti qe e kii ( qe e kii
mua me ben te jem me tyy(te jem me tyy)
e din dhe ti (hoo) e din dhe tii 2X.


Ky tekst u dërgua nga Genntë Bieber.Aga Sound
Featuring: Edita Sopjani
Publikimi: 27/02/2013


Aga Sound - Stilin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stilin".
3. Video është e këngës "Stilin", por nuk këndohet nga Aga Sound.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aga Sound:


Komente 0