A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Agim Band - Sevdali  (Feat. Adnan Kamberi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2019

2019-06-03T18:52:09

Featuring

Adnan KamberiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sevdali" kënduar nga Agim Band.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sevdali".
Videoklipi nga Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Cyanide. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Cyanide
...
U qova sot pi ni do pidha tu fol per mu,
Fill masi ropt ti qiva, u ula ktu me shkru,
tha Cyanide pe shan kto, pe shan ata,
Cyanide ta han mamin, bone fole ti per to,
Nuk osht mir me honger mut per dikon qe ta din shpin,
Qa kari don me bo me thik, kur ta nxjerr dikush alltin,
Ta shti ngoj per do sene qe i ke thon ne kong,
Menova qe ke burri fort shurra pot shkon naper kam,
Pse ke shku Gjakov tu menu se munesh me me shah,
Qe han mut per mue e qe njeri gjall s'munet me te ra,
10 roje me veti ke dasht me shah ne bin,
Si ki pa dostat e mi kur tu kan gjujt ne shpin,
...Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019