A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Boshnjaku
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Nentor 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: tallava popullore dasmash

Agim Boshnjaku është këngëtar i njohur. Agim Boshnjaku jeton dhe vepron ne Prishtine.

Në vitin 2015, Agim Boshnjaku publikon albumin "Live 2015".

Në vitin 2016, Agim Boshnjaku publikon albumin "Luj Moj Shqiptare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018