A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Agim Boshnjaku - Tallava 2016


Nuk ka akoma asnjë votë


22/08/2016

2016-08-22T17:46:12

Këngë e albumit:

"Extra Tallava Vol.11"

Këngë e albumit:

"Luj Moj Shqiptare"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2016" kënduar nga Agim Boshnjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agim Boshnjaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018