A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Agim Boshnjaku - Dridhe, Dridhe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/08/2016

2016-08-22T17:46:12

Këngë e albumit:

"Luj Moj Shqiptare"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhe, Dridhe" kënduar nga Agim Boshnjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agim Boshnjaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kole Oroshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

luje shtatin qik edhe hyn ne valle,
se po knoj me zemer edhe du me kalle,
du me knu pa ndal luni pa pushu .
sa tjet nata sonte meu disponu

2x hajde gjithe ne valle
se kem darsem t'madhe
miq darsmor ne ti gezojm
qiftin ta urojm

vin urime plot per hajr me shendet,
qikat na bajn darsmen,darsem me lezet,
kur tupani bjen zemra po me knon,
ky shyret hareje vetem le t'vazhdonMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018