Letrës Së Bardhë…

Ajo që mbeti gjithë jetën e virgjër
Më ra në dorë krejt rastësisht.
Dhe unë rrugaçi I poezive
E zhvirgjërova përfundimisht

- poezi nga Agim Doçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12