Tema: Poezi Dashurie

Banale

Kur ju të tjerët
arrini deri tek endrrat
dhe të nesërmen
i tregoni të lumtur.
Unë i jetoj endrrat e mija
bile dhe tuajat.
Padyshim që këtu ua kam futur!..

- poezi nga Agim Doçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25