Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Poshka - Dita Ime Do Te Vij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita Ime Do Te Vij".
3. Video është e këngës "Dita Ime Do Te Vij", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Agim Poshka - Dita Ime Do Te Vij (Feat. Kastro Zizo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

Asnjë Koment

16/10/2010

2010-10-16T11:21:05+01:00Kam nje keng teper te gjat sa jeta
Kam nje varg te fort sa dhimbja
Heyyyy
Let me see you rock tonight
All together common lets go
Kam shpirtin tim per tu treguar
Kam nje dhimbje per ta harruar
Kur naten gjumi eshte larguar
Kendo kte keng te harruar

Kam vashen qe fle sot dashuruar
Vech ne enderr e kam takuar
Kopirin tim te pa lindur
Dhe nje shpres te pa shitur

Dita ime do te vi
(Dita po vjen)x2
Ti kete sonte e di
(Ti sonte vjen)x2
Dita jot po vjen
(Po po po vjen) x2
Dhe do shohesh se sa vlen

Kastro Zizo
Kam stil lugati ngjn fati
Si dit e par ku ndez zjarin
Nje zjar i mochem sa bota
Mere veten ti siperkoka
Ndize zemren ti si pa lodra
Nje loder e eger e eret
Me shtin mua ne humnere
Merr fell e ceket si ndjenja
Perdit ti jeto ti pa vlera
Kur e don ti veten e msove
Kur e gjen ti shtetin e dogje
Si guxon me mu mem shti n loje
Dhe pastaj terhiqesh si gafore
A shijon ti paralelet e ksaj bote qe kerkoveee

Kam nje shtepi affer liqenit
Te varfer por te lumtur
Aty djelli ngroh me shum dhe te dua un
Dita ime do te vi
(Dita po vejn)x2
Ti kete sonte e di
(Ti sonte vjen)x2
Dita jot po vjen
(Po po po vjen)x2
Dhe do shohesh se sa vlen
Dita jot po vjen
(Dita po vejen)x2
Dhe do shohesh se sa vlen


Ky tekst u dërgua nga Liridon Sulejmani
Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë