A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zanës

Ledhaton vajzën, përkëdhel birin…
Të shoh…më sheh
tek llogarit pazarin…
Te thinjat të përkëdhel hirin
me mallin që nga larg për “zjarrin”.

- poezi nga Agim Shehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019