Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agja Basstard - We Runz This

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We Runz This".
3. Video është e këngës "We Runz This", por nuk këndohet nga Agja Basstard.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agja Basstard - We Runz This  (Feat. Presioni & B52)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

Featuring

Presioni

08/01/2010

2010-01-08T11:08:33+00:00what's up mother fucker

Ref:
ka t'sillna i kom tonat me veti
femnat dostat ska kush thot najsen
edhe nese m'she fikall pidha t'nones s'tutet zemra jem
kryt nalt saher qe t'heci i shtrij bole edhe kurt ulna n'ven
ka t'sillna i kom tonat me veti femnat dostat ska kush thot najsen

B52:

Sillna me modele hollywood bitchis
n'sweet t'prezidentit neper hotele
ose 'Hilton ose n'hotel Mariot
po lypum najsen fresh se pidha kena plot
shtat.7. ka nja per qdo nat
si te shohin tigrin ato po lypin me mat
zemer afromu ngat e hajde ktu met knaq
se zemer t'kom game shum s'munet me zgat

Presion:

Ja boj vi po ju bi stile t'forta me shoqni
interes te na ki hite plot me kaci
na e llakem me fitore me krijes shum vjetore
8 vjet shkolll fillore ket shkollen e mesme me 1 fletore
un talent pa kufi sidomos bashk me shokt e mi
hap der un po hi se shokt e mi un jom tuj nii
tu smokit tu chillit tu bo nej veq tu rrollit
senet tona kan arrit mu permen deri n'AFRIK

REF:B52:

ka t'sillna i kom tonat me veti
femnat dostat ska kush thot najsen
edhe nese m'she fikall pidha t'nones s'tutet zemra jem
kryt nalt saher qe t'heci i shtrij bole edhe kurt ulna n'ven
ka t'sillna i kom tonat me veti femnat dostat ska kush thot najsen

Agja bastard:

Un e kshyrne si allpaqin o
lej verbun edhe pak na shinfi neper kinoo
te na jeni ka e merrni inspirimin
e na juve tu jaau marr posedimin
runu ...... ?kur t'qartum shkurt terbin
perveq neve tjeter kerkush kit loja sun pe qin
new york sviss deri prishtin e ferizaj
hajde bojrum jaran.....................?
ngo ngo jaran qysh perdoret repi
dije kon du e qa du un e boj per veti
BOM BOM BOM SHAKALLAKA
qysh tkapi une ty o mother fuckA
jena prezent tuliqfar loje
ju gjum n'qaf u pergjak si mickoje
t'ishum kan n'gjungull ishim kan predatora
qaq smut jaran luana kapen deri me aligatora

REF:B52:

ka t'sillna i kom tonat me veti
femnat dostat ska kush thot najsen
edhe nese m'she fikall pidha t'nones s'tutet zemra jem
kryt nalt saher qe t'heci i shtrij bole edhe kurt ulna n'ven
ka t'sillna i kom tonat me veti femnat dostat ska kush thot najsen

B52:

Jom si Kazabllanka n'seter t'zez me pallta
n'kry ni shishir edhe syzat llonumka
jom Old school edhe New school
do femna pom thojn qe me ngre bari nuk osht kull,,(background) he he he paso qat sen njeri
gjej pun njeri shko n shkoll njeri
sllamadi per pareli tonat shit sistemi
(Pëf pëf pasoo edhe pak ta ngrehi)

Presioni:

sillu knej gjuma t'prej
t'met maraki njeri Hej
t'bona gibs e ti spo nalna
un po du mu bo OKEJ
qka bojna na sun bon kerkush
qa ngrehum na sun ngreh kerkush
neja tona jon dadush dhipat plot gac prush
na e nisem e bitisum e godisum e vadisem
kto jon senet si n'babtizem sjepum izem deri t'nisem
rral e bojn sikur neve anemband ksaj treve
me stile t'lakmushme tufjau rakin tjerve

REF:B52:

ka t'sillna i kom tonat me veti
femnat dostat ska kush thot najsen
edhe nese m'she fikall pidha t'nones s'tutet zemra jem
kryt nalt saher qe t'heci i shtrij bole edhe kurt ulna n'ven
ka t'sillna i kom tonat me veti femnat dostat ska kush thot najsen


Ky tekst u dërgua nga Arbnor   arbnor93
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet