Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agnesa Nuredini
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Agnesa Nuredini është këngëtare e njohur. Ndonese e re dhe e panjohur per publikun, Agnesa Nuredini eshte pelqyer shume qe ne kengen e pare te saj te realizuar ne fund te vitit 2011. Per publikun Agnesa eshte nje emer i ri dhe shume pak i njohur, mirepo kenga e saj "Te humba ty" ka arritur nje numer te madh te klikimeve ne Youtube.
Ajo eshte 17 vjecare nga fshati Pallatice i Tetoves, nxenese ne shkollen e mesme te muzikes ne vit te trete.

Më datë 11 Shkurt 2020, Agnesa Nuredini publikon videoklipin "Malli I Nenes".

Më datë 4 Shtator 2020, Agnesa Nuredini publikon videoklipin "Vllau Jon Ma I Miri". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet