Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Nr 1

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nr 1".
3. Video është e këngës "Nr 1", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Nr 1  (Feat. K-Lay)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Real Nga Natyra"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

K-Lay

20/07/2011

2011-07-20T04:35:24+00:00Agresioni
.........................................................
Po vjen Agresivi po ja djeg repin shqip
Krejt e din per neve ktu kush osht ma shit
Na jem kralat e hip-hop'it knej e ki 1 Agresion
Heci rruges sikur boss me bandita veshun gjon
E kom zonin e rrept qe po ju djeg shumve ....
Un jom reper rruge sjom si do qe shiten trima
Un i pari ti je zero krejt tjert vijn permas
Un kur gjuj gjuj direkt une gjuj si kallash
Pa zo skena repit kur ti shohin ato ngjyra
Qohen nkom kejt reperat edhe iken sikur pidha
Dihet kush o bossi ftyren ta tymosi
Po dihet nket qim none si ....... un pi rroki
Agresivi e ka ndor se ti sje per ket loj
Me bo mu prish nkry krejt rend ju pushkatoj
Pi ndi shum do klysha po hiq spo kan zo
Nese sta qet leje repin e pshyr nto shqipe
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet