Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Pass Dat Piff

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pass Dat Piff".
3. Video është e këngës "Pass Dat Piff", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Pass Dat Piff  (Feat. D.o.G. & K-Lay)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Real Nga Natyra"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dren (D.o.G.)

Featuring

K-Lay

18/07/2011

2011-07-18T18:02:45+00:00........................................................
...... pi xhepit kadal pe nxjerri
Jom i pit po shkoj kadal te kerri
E ki vet ti vet se kur ta cepsh qa bon
Je gjithmon i gzushem doket vetja.......
GJith e ki rrafsh dosti ta then tripi
Doket vetja fijuuuu kur thish ntripa barit
E di qe osht koh e keqe pa ty e .....
Kom nis me eksplodu po spe di kue kom qu
Kejt pedera mu mkan ardh hala pa i qu fjalt
Per mu ka pas ni smuj po spo di qysh me nal
Um she naper qysha tu ngre ...............
Gjith na sheh ...... tu ngreh bari ne sokak
Haj kuku haj medet kur hi ntripa mkap siklet
msillen ment zdi saher


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet