Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Agresioni - Microphone Murda (Skit)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2012

2012-06-02T03:52:07+00:00

Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"
....................................................
Sen tleshit nuk bone po thu kom arrit
Repin pe gerrditni terli repi tu qit
Si bubat po shumohen keshe un po gjuna n'beat
Do menojn qe jon nalt po do moti kan shllajfit
Ky osht hiti babes
Moti jon nket rap shet tu prodhu gangsta hit
Le tash muhalifet se ju kalli per sgjalli
Saher po kthena nbeat inaqort pi kalli
Stylen e kom teger tgjuj rrafall sikur heker
Per krejt fjalt qe pi thuni un ja shky sikur leter
Vetbesimin e maj n'kok se jom burr me ni veper
Kejt armiqt shukaten kur ta gjuj un ni veper
Um sheh vesht met zeza
Qata jom ma i kerkumi ma i fort se kejt reperat
Industrija plot fallca ska kush kari ta ngon kangen
I ki bo do adhurus e po menon qe preke honen NOOO
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet