Audio

Agresioni - Die Like A G  (Feat. Az-M)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2012

2012-06-02T06:58:21

Featuring

Az-M

Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Die Like A G" kënduar nga Agresioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agresioni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...