Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Hate Me Now

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hate Me Now".
3. Video është e këngës "Hate Me Now", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Hate Me Now  (Feat. Retno)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Retno

16/07/2015

2015-07-16T16:07:15+00:00AGRESIONI:
Agresioni u kthy, reperat ren mi perbi
Qata qe shiten sjon g, fake jon krejt permi kry
Flowa gjuj, zoni struj, kit qim none moti e rruj
Hejterat vujn, se ket qim none sun e lujn
Talentin sun e blen, si une sun e sill
Hulumtojn hejterat, po asnjonit spo ja lidh
Talent per rap zonin e rrept ... ta thom direkt drejt nftyr
Nuk she reala n'industri 1 real osht nkit natyr
Se shum pe ndrrojn rolin nuk jon qka po folin
Ata qe jetojn fake perpara gjojn vorrin
Si struja dridhen kur t'ma shohin hijen ngajn
Vetvetja shum hejtera vran atyne qe po hajn
Urrejta kallxon fakte une nuk hi ner llafe
Prezenca e dridh temelin un jom mazi se kafshe
Gjumojn hejterat naten se mu em shohin onderr
Glloki jem nuk nalet sahora ti lun hallet

HOOK:
Repin e boj prej zemres repin se boj per emer
Reperat ne estrad po shiten sikur femen
Hate me now all my hatters hate me now
Hate me now all my hatters hate me now

RETNO:
Ky o hiphop haraq rri jasht konflikti flet e laps
Tboj kast secillin sen tu hi ma ran qekaq e pat
Po thojn hejter me maj ngat ki meu kan baksuz ton jeten
Po lej let urrejn se asnjani sun na preken
Veq djegen heken se jan n'kumdershtim me veten
Kejt deken nese gjall mo ata se kan fleten
It's hustle time edhe niher, i go hard si chill'i shapkes
I blow ya mind boy, t'del jasht truni ty pi kafkes
Mos fol per rima tkopjume tcoptume rrena t'organizume
Ki pun me ... rrug me gjak t'shtrume
Po folni per lek e se keni asnjo
Folni per bitcha e skeni kurgjo
E i vetmi sen qe ti mun me pas
Eshte ka me kon se je bitch me class n' i'm out
Po thojn qe marrin pare nrep lej me rrejt
Po thojn qe qesin hita e harrohen shpejt
Besom po shitni leht sikur ni femer
Na e bajm me zemer


Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet