Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Mos Trazo Plagen E Vjeter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T08:57:37+00:00Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Deshte zemren me ma marr
Që m'largohesh Krejt pa Fjal

Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Ooo..Deshte zemren me ma marr
Qe m'largohesh Krejt pa Fjal

Ref..

Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter

Deshte me ba Avantur,
Por Nër Mjet Formove Mur,
Zemra dashuroj nje tjeter,
harrove dashnin e vjeter,

Deshte me ba Avantur
Por Nër Mjet Formove Mur
Zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnin e vjeter

Ref...
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter.


Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet