Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Agron Ahmeti - Dasma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/03/2013

2013-03-04T16:10:21+00:00filloj dasma ran tupanat jan mledh shok e miqesi
gzimin ton se ka gjith bota pe martojm qiftin e ri

filloj dasma ran tupanat jan mledh shok e miqesi
(2)gzimin ton se ka gjith bota pe martojm qiftin e ri

naj naj ninajna hopa najnaj ninajna..........

nermes shokve tuj vallzu
vin urimet ty ta ni
gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat dhe lumturi

nermes shokve tuj vallzu
vin urimet ty ta ni
(2)gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat dhe lumturi

naj naj ninajna hopa najnaj ninajna..........


Ky tekst u dërgua nga Desa
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet