Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Buzet Tua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Tua".
3. Video është e këngës "Buzet Tua", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Buzet Tua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

03/06/2009

2009-06-03T12:16:47+00:00Agroni.
Nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruuu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Shqipja:
Sa mendoj te ndahem e sa mendoj met lan prap un po pendohem se ty te kam gjan(2x)
nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruuu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Agroni:
Nuk po moj pat pa dita nuk pom shkon smoj me ty meu nda zemra te kerkon (2x)
nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtru veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)


Ky tekst u dërgua nga Men_tor
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet