Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - E Tan Diten Jam Ne Rruge

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Tan Diten Jam Ne Rruge".
3. Video është e këngës "E Tan Diten Jam Ne Rruge", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - E Tan Diten Jam Ne Rruge  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Erdhen Keret"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00E tan diten jam ne rruge, kerkoj dashnin qe u zhduk.
Kerkoj por pa sukses, kerkoja me pa shpres.

Per nje dite u ben shume jave. Per shume jave u ben sa muj.
E rendesoj kete dashni. Per ty ne zemer qe e ruj.
Per nje dite u ben shume jave. Per shume jave u ben sa muj.
E rendesoj kete dashni. Per ty ne zemer qe e ruj.

E tan diten jam ne rruge, kerkoj dashnin qe u zhduk.
Kerkoj por pa sukses, kerkoja me pa shpres.
E tan diten jam ne rruge, kerkoj dashnin qe u zhduk.
Kerkoj por pa sukses, kerkoja me pa shpres.

Zemra e gjall por si dikur nuk lash vend pa te kerku.
Ajo dashni e shkret, qe me ngjall ne kete jet.
Zemra e gjall por si dikur nuk lash vend pa te kerku.
Ajo dashni e shkret, qe me ngjall ne kete jet.

E ne gjuj une do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.
E ne gjuj do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.

E ne gjuj do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.
E ne gjuj une do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.

E ne gjuj do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.
E ne gjuj do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.

E ne gjuj do te bij, do te lutem une per ty.
Qe te gjej une nje dite, se te dua shume oh shpirt.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet