Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Kur Nje Dite Pranvere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nje Dite Pranvere".
3. Video është e këngës "Kur Nje Dite Pranvere", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti - Kur Nje Dite Pranvere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T08:54:01+00:00Kur nje dit pranvere ike mu largove
duke mu larguar aspak s'me shiqove
duke mu larguar aspak s'me shiqove

Ne syt e mi me le dhembje, me le dhembje vaj
kengen po ta knoj e dashur dhe me lot po qaj
kengen po ta knoj e dashur dhe me lot po qaj

Ref:
Fjalt e mia ndoshta ti nuk i kupton
ata thon se zemra ime vetem ty te don. 2x

Une jam i vetmuar pa askend ne bot
sepse pa ty jeta e dashur mu me esht e kote
sepse pa ty jeta e dashur mu me esht e kote

Me trup e me shpirt jetoj veq per ty
ne nej bot e ne nje zemer jetojm ne te dy
ne nej bot e ne nje zemer jetojm ne te dy

Ref:
Fjalt e mia ndoshta ti nuk i kupton
ata thon se zemra ime vetem ty te don. 2x


Ky tekst u dërgua nga Elvann !!!
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet