Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Vera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jete te bukur
ne det un shijoj
vasha tbukra
un i endroj.

Deti bukur
val val po vallzon
zemren time ato po lundrojn.

Yll i bukur
je i zemres sime
ne ket dit,
je pjes e jetes sime
i lumtur jam une
e imja je.

REF:
Eja te lutem
Vera eja
i lumtur jam
m'zurri mu hareja ,

Eja te lutem
Vera eja
kjo endera
po vjen sikur rufeja .

Shenj me dor
isharet ajo don
dashurin me mall ajo kerkon
pritme vasho ti ne skaj te detit
kam shum hall e dert prej kti adeti.

REF:
Eja te lutem
Vera eja
i lumtur jam
m'zurri mu hareja ,

Eja te lutem
Vera eja
kjo endra
po vjen sikur rufeja

REF:
Yll i bukur
je i zemres sime
ne ket dit,
je pjes e jetes sime
i lumtur jam une
e imja je

REF:
Eja te lutem
Vera eja
i lumtur jam
m'zurri mu hareja ,

Eja te lutem
Vera eja
kjo endra
po vjen sikur rufeja


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Berisha - Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera".
3. Video është e këngës "Vera", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0