Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Agron Jetishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Agron Jetishi është një këngëtar i njohur. Më datë 3 Gusht 2007, Agron Jetishi publikon videoklipin "Arlinda Moj". Më datë 21 Nëntor 2010, Agron Jetishi publikon videoklipin "Te Dy Kemi Te Drejte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rapp Dogg

Ardi (Ardian Hasaj)

Mc Mitrovicali

Slik

Gilan G

Breaker G

Gzim Roci

Arjan Effecti

Erkan Kumanova

Juli

Tags: Agron Jetishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet