Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Baraku - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Aida:
Kosovaren per ty do ta Lexoj,dhe ne haLLin tim per ty do te kendoj,kenget e Naim Abazit do ti msoj,kreit kufijt ilegalisht do ti kaloj
Rref..

Po t'shkikon dhe tjetra ty me sy,durt ja kisha Lidh kembet ja kisha thy..
Po t'shikon dhe tjetra ty me sy,fLokt ja kisha shkuL,gojen ja kisha qky.

Un s'jam skLLav per ty do behesha,
5 kg per ty do kryesha,prej Aides ne Vahide do kaLoj,ti nese do per miss do t'kunkurroj.

Rref..
Po t'shikon dhe tjetra ty me sy,nuk do t'ngurroj eh boks tja mshoj..
Po t'shikon dhe tjetra ty me sy,dhembet
ja kisha nxjerr e brin't ja kisha thy.

Un jom prej Vranjevcit veq bam bam e mar alltin e bej ket theje qkyje vraje

Me bardh e me kuq gjdo dit do t'Lihesha,si sekretaresh do t'punosohesha,vetem djem do t'Lindja un per ty,un per ty do bej dhe thjerza ne sy.

Rref..
Po t'shikon dhe tjetra ty me sy,durt ja kisha Lidh,kembet ja kisha thy,
po t'shikon dhe tjetra ty me sy,fLokt ja kisha shkuL ,gojen ja kisha qky

Po t'shikon dhe tjetra ty me sy,nuk do t'ngurroj eh boks ne ftyr mos ti ja mshoj..
Po t'shikon dhe tjetra ty me sy,dhembet
ja kisha nxjerr e brin't ja kisha thy.


Ky tekst u dërgua nga  arbnoraAida Baraku
Publikimi: 05/08/2016


Aida Baraku - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:


Komente 0