Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Baraku - Tung
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tung".
3. Video është e këngës "Tung", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Aida Baraku - Tung Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/05/2009

2009-05-25T15:49:20+01:00Kur provova me mirësi
ishte pak si mirë
provova me nervoz
ishte pak si vështirë

oou herë këndej herë andej
herë me top herë me shkop
t´gjitha mjetet i provuam
s´qohet me zorr oou

Provova me butësi
ishte pak si but
provova me inat
ishte pak si shkurt

ou herë këndej herë andej
herë me gaz herë maraz
t´gjitha metodat i provuam
rezultati fals oou

tung zemra ime tung
mos më rri si cung adaptohu
tung zemra ime tung
kokën e kam bung
nuk e ndrroj mendjën unë

tung!
tung!
tung!

djali i mirë hajt tung
Përshendetu pak si ftoft
e udha e mbar na qoft..

tung!
tung!
tung!

tung!
tung!
tung!


Ky tekst u dërgua nga Mili1
Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë