A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Aida Baraku - Lotët


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2018

2018-10-23T10:50:18

Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotët" kënduar nga Aida Baraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Baraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kujtim Prodani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

......Lotet jane shume te shtrenjte,
Tjetrit kot mos ia harxho!
Se loti eshte MARGARITAR!
E jo! S'eshte uje dosido.Më Shumë...