Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Aida Baraku - Pse Oj Vashe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/04/2019

2019-04-02T21:45:11+00:00

Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Oj Vashe" kënduar nga Aida Baraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Baraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet