Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - Cunat E Shijakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jam nji goc e re
Gonxhe ne zambaaak..
Po du me u martu o hajde vetem ne shijak...
Baba me ka thon`
Po t`jesh goc me mend..
Shijak pse se merr burin o dem baba deem..

Ref:
Te bej be ne kok te plakut
s`ka si qunat e shijakut..
Kush do dhenderr per merak..
e gjen vetem ne shijaak..[x2]

Asnjerit hatri nuk ka pse me i mbet..
Qunat e shijakut amaan..i ka lezeet..
Diten kur martoheen`Din me i vu kapak ..Qunat e shijakut`Quna per meraaak..

Ref:
Te bej be ne kok te plakut
s`ka si qunat e shijakut..
Kush do dhenderr per merak..
e gjen vetem ne shijaak..[x4]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*Aida Cara
Publikimi: 01/12/2008


Aida Cara - Cunat E Shijakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cunat E Shijakut".
3. Video është e këngës "Cunat E Shijakut", por nuk këndohet nga Aida Cara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0