Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - Ne Zabel Te Erdha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

ty qe m vrave mua
shkruar nga kengetar mani prej dibre
1
ty qe m vrave mua,zoti ty te vrafte aman
me vra,ve o me, plagose
o plagt e mija,skane te sherume aman
me vrave o moj me sosee
2
vet me ke dhan besen,se nuk du me tjeter aman
pervec teje mori xhan
o dy tri pika,qe ti lash ne vetull aman
si kujtim o te dashnis ton
3
ne zabel te erdha,e te gjeta vetem aman
me rije si zog i plagu
o ti xhanano qeshe dhe gezou hajde
ti fshi, lotet se erdha un


Ky tekst u dërgua nga ManiAida Cara
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/05/2013


Aida Cara - Ne Zabel Te Erdha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zabel Te Erdha".
3. Video është e këngës "Ne Zabel Te Erdha", por nuk këndohet nga Aida Cara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0