Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - Hopa Hopa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

ref..
Hajt hopahopahopa
bukur kërcen goca
me shami për dore
hedhin valle popullore.REF...

Mbrëmja jon sa ka fillu
dalin gocat me vallzu
nji nga nji e dy nga dy
dalin gocat me kërcy.

lej lej lej lelej
dalin gocat në valle
nji nga nji e dy nga dy
dalin gocat me kërcy.

ref 2x
Hajt hopahopahopahopa
bukur kërcen goca
me shami për dore
hedhin valle popullore

Hajde goce me kërcy
sot është dita veq për ty
gjith k'ta quna rreth e qark
njoni ka me zon merak

lej lej lej lelej
hajde goce në valle
gjith k'ta quna rreth e qark
njoni ka me zon merak.

ref 4x
Hajt hopahopahopahopa
bukur kërcen goca
me shami për dore
hedhin valle popullore

Hajt hopahopahopa


Ky tekst u dërgua nga Fahri RexhepiAida Cara
Publikimi: 01/12/2011


Aida Cara - Hopa Hopa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hopa Hopa".
3. Video është e këngës "Hopa Hopa", por nuk këndohet nga Aida Cara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0