A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  415
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Aida Doçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloi ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural, ku u renditen ne finale ne vendin e 3-te. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin. Në vitin 2012, Aida Doçi merr pjesë në X Factor Albania 2. Në vitin 2015, Aida Doçi publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

3 🔥🔥

Motra e

Venesa Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Ish-Anëtare e grupit

Natyral

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Pellumb I Bardhe (2018)

Live 2016 (2016)

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


» Dërgo Një Këngë »

A Je Mire
Rren
A M’ke Harru
A Eshte E Mundur
Nani
Iftari I Nanës
Ay Ay
Un S'muj Me I Thane
Ndjese


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Ahmetaj

Rina Balaj

Tayna

Kida

Era Istrefi

Parashqevi Simaku

Bleona Qereti

Elsa Lila

Eranda Libohova

Ava Max


Tags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida

Aida Doçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019