Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aida Doçi - Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e Albumit:

Kenge Dasmash 2016

Këngë e Albumit:

Live 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017