A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Aida Doçi - A M’ke Harru


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2018

2018-02-07T17:00:03

Muzika & Teksti:

Bini Nebihu

Teksti:

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Orkestrimi:

Arti Rec

Video Produksioni:

MAX Production


REF.:
A m'ke harru?
A mendon per mu?
sa jam deshpru,
s'di ku me të kërku
A m'ke harru?
sa shum jam lendu
nuk e di ku kam gabu.

Asnjëher se kam mendu jetën pa ty
dashurova pa i pyt lotet a kan fuqi
se nje dit do qaj per kohen
kur ishim te dy
ah mos m'harro oj dashuri

REF.:
A m'ke harru?
A mendon per mu?
sa jam deshpru,
s'di ku me të kërku
A m'ke harru?
sa shum jam lendu
nuk e di ku kam gabu.

M'ke poshtru shum her me fjal,
e m'ke fy
tu kam lut ne te madhin zot
mos mem thy
qysh ke mujt me m'puth ne ball
pa pas dashni
ah 100 fytyra i paske ti

REF.:
A m'ke harru?
A mendon per mu?
sa jam deshpru,
s'di ku me të kërku
A m'ke harru?
sa shum jam lendu
nuk e di ku kam gabu.


Ky tekst u dërgua nga blebliKartolina (2)

U krijua nga Era Riti 2019-07-14 21:27:59
Asnjëherë s'e kam mendu
jetën pa ty
Dashurova pa i pyt lotët
A kan fuqi
Se një ditë do qaj
për kohën kur ishim të dy
2018-06-28 12:24:15
A m'ke harru?
A mendon per mu?
sa jam deshpru,
s'di ku me të kërku
A m'ke harru?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019