A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Aida Doçi - Nani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2018

2018-10-23T17:00:12

Teksti:

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Orkestrimi:

Arti Rec


NANIII
Po te flas sikur
Tishte takimi fuundiit
Senet rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

NANIII
Esht ky zani ma i embel
Qe mperkuni
Senet rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

Faleminderit Nan
Te perulem para bukes
Qe mke dhan
Ftyra jote Nannnn
Edhe dijellit ja merr anen
Se dhe drites ti i ngjann..
Mmmmmm

NANIII
Po te flas sikur
Tishte takimi fuundiit
Senet rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

NANIII
Esht ky zani ma i embel
Qe mperkuni
Senet rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

Faleminderit nan
Per zdo fjal e
Per zdo kshill qe ma ke dhaan
Moj e bukra naan
Toka mun ta ndaj qiellin
Por nga ty jo asgje sme ndaan..
MMMM

NANIII
Po te flas sikur
Tishte takimi fuundiit
Senet rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

NANIII
Esht ky zani ma i embel
Qe mperkuni
Senet rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit


Ky tekst u dërgua nga Lindaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019