Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ne gjume rash nje enderr pash
Sikur isha n’shpin e vjeter
Kur u zgjova mu thy zemra
Dikush m foli me gjuh tjeter

Edhe une si shum te tjere
Kam endrru jeten n Kosov
S kam kujtu se vjen kjo dit
Me fmij t mi shqip mos me fol

Ref
Mall mall zemra ka
Ate vend gjithmon me pa
Pritem Nan se jam tu ardh
Ti mke lind me mbet shqiptar
Mall mall zemra ka ate vend gjithmon me pa
Pritem Nan se jam tu ardh une e kam emrin Shqiptar

Edhe une kam dasht kur zgjohem
Diten time me nis ndryshe
Kam endrru qe fmit e mi
Nanes time me i than gjyshe
Edhe pse atje nuk isha e lumtur
Per mua prap mbetet vendi ma i bukur

Ref
Mall mall...


Ky tekst u dërgua nga MaryaamAida Doçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/11/2018
Teksti: Fatmir Muja


Aida Doçi - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0