Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida & Argjenda Doçi - Motra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O moj motra jeme bukur
Sonte vesh fustan te bardhe
Ishalla ni jet te lumtur
Lum ai qe ka me t marr X3

Kemi qesh e kemi qajt
Dyjat bashk i kemi nda
Sot Po Ik e Po martohesh
Gjysmen time se kam mo


Jo mos qaj oj motra ime
Ti je pjes e zemres time
E ka than dhe nana jon
Motra motren se harron

O moj motra jeme bukur
Sonte vesh fustan te bardh
Ishalla ni jete te lumtur
Lum ai qe ka me t marr X2

Un do iki
Un do shkoj
Motren un do ta kerkoj
Por dashnia ka me mbet
Per ty moter sa t kem jet

Un sekretin sta kam thon
Ty t kam moter tkam dhe non
Sot Po ndahet shpirti gjall
Doren tane buk me mdhan

O moj motra jem e bukur
Sonte vesh fustan te bardh
Ishalla ni jet te lumtur
Lum ai qe ka me. Tmar X2


Ky tekst u dërgua nga KleaaAida Doçi & Argjenda Doçi
Publikimi: 11/10/2023
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Prod: Monkey Music
Solo: Ilir Tironsi
Video Produksioni: In FilmsAida & Argjenda Doçi - Motra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motra Ime".
3. Video është e këngës "Motra Ime", por nuk këndohet nga Aida & Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0