A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Hani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Aida Hani është këngëtare e njohur. Në Nëntor 2001, Aida Hani merr pjesë në Kënga Magjike 2001 me këngën "Te Cel".

Në Maj 2004, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Duart".

Në Prill 2006, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Nuk Je Me Vetem".

Në Maj 2007, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Jo Sot".

Në vitin 2007, Aida Hani publikon albumin "Nje Bote Tjeter".

Në Maj 2009, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Keshtjella Ne Breg".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019