Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Aida Hani - Mengjeset Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nje Bote Tjeter"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mengjeset Pa Ty" kënduar nga Aida Hani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aida Hani: