Live Video

Ajela Topalli & Rejana Topalli - Dy Flutura  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2017

2017-05-19T09:52:46

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Flutura" kënduar nga Ajela Topalli & Rejana Topalli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ajela Topalli & Rejana Topalli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin