Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajkuna - Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty
uo uo uuu harrooo

Tani nuk ka rendesi
se cfare me thoje dje kur skish njeri
kuptova finalen ne kete histori
dhe pse nuk ma the dhe pse nuk ma the
thuaj edhe njehere te gjitha fjaletr I thua pa vlere
fundi erdhi tani por une do ta them por une do ta them

refreni 6 here

Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty uo uo uo uooooooooo

Ky tekst u dërgua nga LeonardPublikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Ajkuna Anxhaku:


Komente 0


Ajkuna - Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harro".
3. Video është e këngës "Harro", por nuk këndohet nga Ajkuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.